[users_count] 12892
[forum_label]
[loginFormName]

[password]

[forgot_pwd]
[registration]
Pielāgota meklēšana
[last_threads_on] [forum]
Fiziskas personas vēstules paraugs
Biroja aprīkojuma uzskaite
Obligātā veselības pārbaude stājoties jaunā darbā
Kokapstrādes uzņēmuma dibināšana
Protokols - rokrakstā vai datorrakstā?

Galvenā
Kā pareizi noskaņoties darba intervijai
[advertisement]

Kā pareizi noskaņoties darba intervijai?

Šī informācija palīdzēs Jums justies daudz nepiespiestāk, gatavojoties darba intervijai.

• Ielāgojiet, Jūs esat ieinteresējusi darba devēju. Acīmredzot Jūs atbilstat šai vakancei, savādāk Jūs neuzaicinātu uz darba interviju.

• Iegaumējiet, ka Jūs jau izvēlējās no daudzu kandidātu visus. Tā ir ļoti laba zīme, kurai vajadzētu nostiprināt Jūsu pārliecību par saviem spēkiem.

• Pārlieciniet sevi, ka Jūs gūsiet panākumus. Intervētāja lēmums 95% gadījumos atkarīgs no Jūsu personības, prasmēm un entuziasma.

• Esiet izlēmīga. Izlēmība un nelokāmība palīdzēs Jums paaugstināt savu vērtību. Tas ļaus Jums vairot savas izredzes tikt pie kārotā darba un vēlamās algas, nodemonstrējot to, ka zināt, ko vēlaties sasniegt.

• Ievāciet informāciju. Ja Jūs labi orientējaties darba tirgū, tad Jūs izskatieties kā īsts profesionālis.

• Klausieties un lieciet arī viņiem runāt. Jūsu panākumi pārrunās būt atkarīgi no Jūsu mākas klausīties. Galvenais noteikums – ļaut otrai pusei sīki izklāstīt savu viedokli un tikai pēc tam iesaistīties sarunā. Kamēr Jūs nebūsiet saņēmusi visu nepieciešamo informāciju, esiet neitrāla, neizsakiet savu viedokli, kā arī iemācieties justies ērti, kad Jūsu sarunas biedrs klusē. Intervētāji bieži vien izmanto klusēšanu kā lielisku līdzekli, lai liktu Jums sākt runāt. Ja Jums nepieciešama papildus informācija, tad uzdodiet jautājumu un neko nesakiet, kamēr Jums nepastāstīs visu, ko Jūs vēlējāties noskaidrot.

• Paskaidrojiet pat acīmredzams lietas. Tas, ko Jūs uzskatāt par acīmredzamu lietu, ne vienmēr būs tik pat pašsaprotama lieta intervētājam. Veltiet mazliet laika un pielieciet nedaudz pūles tam, lai paskaidrotu savu pozīciju ar pārliecinošu faktu un skaitļu palīdzību.

• Nesteidzieties. Vilcinieties, ja Jums jāpiekrīt kompromisam. Ja Jūs piedāvājums apmierina, tad divas reizes visu apdomājiet, iekams pieņemiet galīgo lēmumu.

• Rūpīgi sagatavojieties. Gatavošanās pārrunām – tā nav tikai pareizo atbilžu variantu „iekalšana”. Gatavošanās laikā pievērsiet uzmanību trīs sekojošiem momentiem:

1. Jums jābūt skaidram priekšstatam par formulējumiem, kurus Jūs vēlaties izmantot, lai pārliecinātu intervētāju, ka Jūs esat vispiemērotākais kandidāts.

2. Pirms došanās uz darba interviju izplānojiet šo izteicienu secību.

3. Padomājiet, kā Jūs varētu pēc iespējas labāk ar tiem iepazīstināt intervētāju.

Ielāgojiet, ka vienmēr būs kaut kādas lietas, par kurām Jūs varēsiet vienoties. Ja paveiksies, tad Jūs uzreiz saņemsiet visu, ko vēlaties, un Jums vairs nevajadzēs turpināt sarunas par algas jautājumu. Ja Jūs uzskatāt, ka alga, kuru Jūs saņemsiet, ir taisnīga, kā arī pārējie nosacījumi atbilst Jūsu vēlmēm, tad Jūs varat ar prieku visam piekrist un mierīgi doties mājās. Svarīgi ir tikai tas, lai Jūs būtu apmierināta ar to, ko saņemsiet!

Raksts tapis sadarbībā ar sieviešu apģērbu interneta veikalu: www.starstyle.lv

www.starstyle.lv/blogs

 [partners_title]
BVK
BVK

[admin_label]:
info@vsklubs.lv
[adds_label]:
reklama@vsklubs.lv
Copyright © 2001-2005 PSBVA. All rights reserved.
0.072  0.123  | 11
|9