[users_count] 12788
[forum_label]
[loginFormName]

[password]

[forgot_pwd]
[registration]
Pielāgota meklēšana
[last_threads_on] [forum]
SIA dokumentācija
Neizmantotā atvaļinājuma dienas
darba attiecību izbeigšana
Tehniskais vadītājs profesijas kods
Personas kartite veidlapa D-2

Galvenā
Ideāla dāvana viena klikšķa attālumā
[advertisement]

 

Ideāla dāvana viena klikšķa attālumā

 

Svētkus nevar iztēloties bez dāvanām, bet mājīgumu – bez mājas tekstila

 

Cik tomēr patīkami dāvināt nevis parastās dāvanas, bet gan dāvanas, kas parāda dāvinātāja rūpes… daļiņu siltuma un mājīguma… dāvanas, kas ieņems pelnītu vietu katrā mājoklī.

 

Izšuvums uz tekstila padarīs Jūsu dāvanu neaizmirstamu

 

Personificēti dvieļi, dvieļi ar izšūtiem uzrakstiem – tā ir oriģināla un sirsnīga dāvana. Ticiet, šāds dvielis nepaliks aizmirsts frotē dvieļu kaudzē un nekrās putekļus skapju plauktos, bet gan atradīs vietu vannas istabas redzamā vietā, iepriecinot tā ieguvēju un, atgādinot par dāvinātāju. Halāts ar personificētu izšuvumu pelnīti iekarojis pirmo vietu ekskluzīvo dāvanu reitingā! Halāts ar cēlu personificēto izšuvumu obligāti jāpaņem līdzi atvaļinājumā, pirtī vai jāiegremdējas tā maigumā pēc vakara dušas! Mājastērps ar izšuvumu dāvanā dzīvesbiedram vai dzīvesbiedrei tiks godam novērtēts! Jo sievietei ir tik svarīgi būt pievilcīgai arī mājas apstākļos, bet kas attiecas uz kungiem… kvalitatīvs frotē halāts piešķirs tā īpašniekam “mājīgu” vīrišķību.

 

 

Gultas veļa ir lieliska dāvana radiniekiem un tuviniekiem…. kā arī pašam sev!

 

Gultas veļa var  būt lieliska dāvana vecākiem vai jaunajam ģimenes pārim. Ļoti noderīga šāda dāvana būs no tantes – māsas dēlam vai no vecmāmiņas – mazdēlam, īpaši, ja jaunais vīrietis dzīvo atsevišķi no vecākiem un vēl nav atradis gādīgu sievu. Tāpat gultas veļu var uzdāvināt jaunai sievietei, ievērojot seno līgavas pūra sagādāšanas tradīciju.

 

Dāvana pašiem dārgākajiem – bērniem un topošajām māmiņām

 

Izvēlēties dāvanu, kas paredzēta bērnam vai sievietei brīnišķīgā stāvoklī, vajag ar īpašu rūpību. Ir svarīgi, lai dāvana būtu ne tikai noderīga, bet arī kvalitatīva, ražota no drošiem materiāliem. Lieliska dāvana varētu būt kokvilnas audumu gultas veļa mazuļiem un pusaudžiem ar piemīlīgiem un košiem zīmējumiem. Bet topošajām māmiņām – spilveni grūtniecēm un mazuļa zīdīšanai.

 

 

Dāvana pirts, SPA un ūdens procedūru cienītājiem

 

Dažiem pirts, SPA vai baseins ir tradīcija, dažiem – ceļš uz veselības un skaistuma saglabāšanu, bet citiem – tikšanās ar draugiem un svētki. Katrā gadījumā, vienaldzīgo pret ūdens procedūrām nav. Lina pirts dvieļi ar lipekļa aizdari, lina pirts cepures, kas izrotāti ar individuālo izšuvumu,un pūkaini frotē dvieļi no 100% kokvilnas - tieši tas, kas vajadzīgs!

 

 

Kompliments saimniecei

 

Vēlaties izteikt pateicību svētku vakara saimniecei? Uzdāviniet oriģinālu priekšautu ar individuālo izšuvumu vai kvalitatīvu galdautu, salvetes ar gredzeniem vai arī virtuves dvieļu komplektu. Ieprieciniet un pārsteidziet ar savu dāvanu daiļo mājas pavarda glabātāju.

 

Dāvana miegamicēm, guļavām, snauduļiem, saldā miega cienītājiem un visiem, kas sapņo izgulēties

 

 

Kompānijas „Elitera” Latvijā ražotie spilveni un segas ar divu veidu pildījumu – dūnām/spalvām un hipoalerģisku materiālu – holofaiberu. Veselīgs miegs ir labas dienas un teicama noskaņojuma pamats! Spilvens un sega dāvanā ir īpašs uzmanības apliecinājums un rūpju izrādīšana.

 

Iegādāties dāvanas interneta veikalā – tas ir vienkārši un ērti!

 

Nevajag skraidīt pa veikaliem ar milzīgiem saiņiem, stāvēt rindās un aiz noguruma izķert pavisam nevajadzīgas mantas. Var patīkami un bez steigas, malkojot smaržīgu tēju, izvēlēties dāvanas, neizejot no mājām! Dāviniet noderīgas dāvanas… dāvanas ar Jūsu rūpju noskaņu…

 

Raksts tapis sadarbībā ar elitera.lv

 [partners_title]
BVK
BVK

SIA sensomedia
[admin_label]:
info@vsklubs.lv
[adds_label]:
reklama@vsklubs.lv
Copyright © 2001-2005 PSBVA. All rights reserved.
0.102  0.154  | 11
|9