[users_count] 12814
[forum_label]
[loginFormName]

[password]

[forgot_pwd]
[registration]
Pielāgota meklēšana
[last_threads_on] [forum]
Protokols - rokrakstā vai datorrakstā?
Darba atvieglošanas programmas?
SIA dokumentācija
Neizmantotā atvaļinājuma dienas
darba attiecību izbeigšana

Galvenā
Kā radīt svētku sajūtu, uzklāt svētku galdu un neapjukt veikalu lielajā piedāvājumā ar bumbulīšiem un spožiem kruzuļiem
[advertisement]

 

Kā radīt svētku sajūtu, uzklāt svētku galdu un neapjukt veikalu lielajā piedāvājumā ar bumbulīšiem un spožiem kruzuļiem

Pēdējos gados aizvien vairāk pievērš uzmanību nevis kas ir uz galda, bet kā! Šī tendence vērojama it visā un visur un tas nepārprotami rada lielisku svētku sajūtu mums kopumā. Šī gada lielākais zīmols ir daba - tik zaļa cik tā ir vai pelēcīga. Esiet drosmīgas idejās un radiet sev un savai ģimenei svētkus. Ir ļoti daudz veidu kā dekorēt un ar ko gan sākt:

Foto no "Dekomeistars.lv" arhīva

Pirmais solis

Izvēlaties galdautu, tie pat varbūt divi miksēti. Nebaidieties no vienkāršu audumu piemeklēšanas pēc krāsas un struktūras , kas jūs iedvesmo - vai tas būtu gabardīns vai rupji austs lins! Galdauta klājumu variē - vispirms uzklāj klasiski, tad visu sajauc un sekojot iedvesmai,  izvēlas sev tīkamāko variantu.

Otrais solis

Uzvelciet siltus zābakus, apsieniet  šalli un dodieties dabā - viena vai ar draugiem, vai bērniem, un izbaudiet dabas smaržu, krāsas un kopā būšanu. Atrodiet dabā to, kas  iedvesmo - čiekuri, egļu zari, apsūnojuši lapu koku zari, pelēkais ķērpis, kadiķis, kā arī sakaltušas papardes un suņuburkšķi, kas galda dekorēšanā var izskatīties gana amizanti un pat piešķirt odziņu - atrodiet savu vai paņemiet no katra mazumiņu un iesaiņojiet to sev līdzi uz mājām. Pēc šādas pastaigas būsiet jau iedvesmota svinēt dzīvi un posties svētkiem!

Foto no "Dekomeistars.lv" arhīva

Trešais solis

Sakārtojiet uz galda atvestos dabas labumus, liekot daļu traukos vai vienkārši izklājot uz galdauta. Lielākās detaļas izvēlaties likt vairāk vienā malā, lai baudot svētku mielastu, dekorējums netraucētu sarunāties. Mazās detaļas var izkārtot visa galda garumā, iesaistot dažāda lieluma un krāsu sveces.

Ceturtais solis

Visbeidzot ir jāsaliek šķīvji un galda piederumi, salvetes. Kad tik tālu ir tikts, tad varam pieņemt lēmumu: vai ir kaut kas vēl nepieciešams no veikala, kas ir nepieciešams un kādas krāsas un lieluma, lai galda dekorēšanu papildinātu. Iespējams tās būs sveces vai salvetes.

Esiet radošas, iedvesmojieties un uzburiet sev un saviem mīļajiem svētku gaisotni!

Raksts tapis sadarbībā ar Ivetu Kokmani no Dekomeistars.lv

 

 [partners_title]
BVK
BVK

[admin_label]:
info@vsklubs.lv
[adds_label]:
reklama@vsklubs.lv
Copyright © 2001-2005 PSBVA. All rights reserved.
0.119  0.191  | 11
|9