[users_count] 12788
[forum_label]
[loginFormName]

[password]

[forgot_pwd]
[registration]
Pielāgota meklēšana
[last_threads_on] [forum]
SIA dokumentācija
Neizmantotā atvaļinājuma dienas
darba attiecību izbeigšana
Tehniskais vadītājs profesijas kods
Personas kartite veidlapa D-2

Galvenā
Citāda iepirkšanās internetā!
[advertisement]

 

 

CITĀDA IEPIRKŠANĀS INTERNETĀ!

 

Mūsdienu rosīgajā pasaulē iepirkšanās internetā vairs nav nekas svešs, tā paliek arvien interesantāka un iespējām bagātāka.

 

Pēdējo gadu laikā popularitāti ieguvuši koppasūtījumi, tie sniedz lielisku iespēju ne tikai ietaupīt uz preci un piegādi, bet arī iegūt vietējā tirgu nepieejamu preci. Meitenes pulcējas grupās, forumos, kuros viens vai vairāki iniciatori vāc individuālus pasūtījumus no konkrētas vietnes, apkopo tos un veic vienu kopēju pasūtījumu.  Ar vārdu koppasūtījums mēs saprotam  iepirkšanos ārvalstu interneta veikalos un outletos.

 

 

Tomēr viemēr aktuāls bijis jautājums : “Kad es saņemšu savu izvēlētos preci, cik ilgi man būs jāgaida?” Tikai no dalībnieku skaita un pasūtīto preču daudzuma atkarīgs, cik ātri preces tiks pasūtītas un cik ilgi būs jāgaida. Preču piegādes laiks uz Latviju parasti redzams konkrētā interneta veikala mājas lapā, vai par to Tevi informē koppasūtījuma organizators.

 

Ja agrāk galvenais motivators pirkumiem internetā bija cena, tad šobrīd līdzās sāk izvirzīties arī ieguvums. Cena joprojām ir svarīgs faktors, bet vairs ne tik noteicošais.

 

 

Kā atzīst Latvijā lielākā somu koppasūtījumu projekta www.stiligassomas.lv vadītājā Gunita Vilkāja: ”Izdarot savu izvēli sievietes būtisku uzmanību pievērš vērtībai, ko tā iegūst līdz ar izvēlēto preci. Kā zinām soma ir būtisks sievietes aksesuārs, bez kura ikdienā neiztikt.  Tik pārsātinātajā tirgū iespēja būt individuālai tiek augstu vērtēta.

 

Tomēr lielākais klupšanas akmens vienmēr ir bijis nezināmais par to, ko saņemsi. Laiks to mainīt! Esmu radījusi šobrīd unikālu iespēju pasūtīt somas, naudas makus online koppasūtījumā, pa tiešo no ražotājiem Eiropā (kurus pārstāvam), pretēji līdzšinējam koppasūtījumu konceptam (pasūtīt no interneta veikaliem, outlet).

 

 

Iedomājies, ka Tu ieej lielā noliktavā Eiropā un vari izvēlēties sev jebkuru somu, esot tepat Latvijā. Tu iegūsti:

 

- bāzes cenu

- ietaupi laiku- aizstājot nogurdinošo staigāšanu pa veikaliem

- kvalitātīvu preci, kura pirms tam ir pārbaudīta

- izvēli no pārsteidzoši plaša sortimenta vienuviet

- orģinālu, neredzētu dizainu

- somu vai naudas maku, kuru nevar iegādāties pašmāju veikalos

- draudzīgu komunikāciju

- konsultācijas par pieejamajām precēm

- garantiju par iemaksāto naudu

 

Darbojoties komandā un aktīvi komunicējot ar meitenēm sociālajos tīklos, esam pulcējušas jau vairāk nekā 16 000 sekotāju, kā rezultātā atverot arvien jaunas durvis sadarbībai ar Eiropas ražotājiem. Esmu patiesi lepna par kopā paveikto!”

 

Reklāmraksts tapis sadarbibā ar stiligassomas.lv

 [partners_title]
BVK
BVK

SIA sensomedia
[admin_label]:
info@vsklubs.lv
[adds_label]:
reklama@vsklubs.lv
Copyright © 2001-2005 PSBVA. All rights reserved.
0.143  0.257  | 11
|9